• ساعت : ۱۴:۴۴:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ 
  • کد خبر : ۷۹۰۸۲
"دومین بازارچه خیریه فروش غذا در مركز آموزشی درمانی كودكان ابوذر برگزار شد"

"دومین بازارچه خیریه فروش غذا در مرکز آموزشی درمانی کودکان ابوذر برگزار شد"

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی کودکان ابوذر اهواز، بازارچه خیریه فروش غذا توسط اعضای مؤسسه خیریه بیمارستانی ابوذر در تاریخ 13شهریورماه 98 به نفع کودکان بیمار در بیمارستان کودکان ابوذر برپا شد.

دکتر فروزان صادقیان پزشک بیمارستان و رئیس هیأت مدیره مؤسسه خیریه بیمارستانی کودکان ابوذر ضمن اعلام این موضوع که این بازارچه من بعد هر ماه برای حمایت از کودکان بیمار و خانواده های آنها در محل بیمارستان کودکان ابوذر برگزار می شود، گفت: تمام عواید فروش و سود حاصل از آن برای تأمین نیازهای کودکان از جمله تأمین هزینه دارو و درمان و تجهیزات پزشکی و امکانات رفاهی و مواد غذایی صرف می شود.

دکتر صادقیان اظهار داشت: مؤسسه خیریه بیمارستانی کودکان ابوذر بعنوان یک مؤسسه مردمی و بدون وابستگی به هیچ نهادی، در سال 1392 در محل بیمارستان کودکان ابوذر با هدف حمایت از کودکان بستری بمنظور ارتقا سطح سلامت کودکان بستری تأسیس و فعالیت خود را آغاز کرد که تاکنون با توکل بر خداوند رحمان و حمایت های اعضای مؤسسه و مسئولین ذیربط، هیچ کودکی به دلیل عدم توان مالی از درمان محروم نمانده است.

وی ادامه داد: خدا را سپاس که توفیق خدمت به این کودکان را به ما عنایت داشته است تا بتوان با فعالیت ها و تلاش های خیرخواهانه، نور امید و تحرک و انگیزه را در آنها ایجاد کرد.

حرف آخر:

کودکان فرشتگان زمینی هستند که خداوند به ما امانت داده است با خدمت به این مخلوق زیبا، نسل آینده ای سرشار از امید و شادی بسازیم.

گفتنی است در این بازارچه یک غرفه برای سنجش فشارخون مراجعین نیز اختصاص داده شد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز آموزشی درمانی بیمارستان ابوذر اهواز می باشد.

    5.7.9.0
    V5.7.9.0